چرا مشتریان پله های میکروسمنت را انتخاب می کنند؟

چرا مشتریان پله های میکروسمنت را انتخاب می کنند؟ پله ها عنصر اساسی هر ساختمان چند طبقه هستند. پله ها عملکرد تزئینی مهمی دارند. آنها باید با زیبایی کل ساختمان هماهنگ شوند. علاوه بر این ، آنها می توانند اعتبار و مدرنیته بیشتری به فضای داخلی ببخشند.  تعجب آور نیست که این روزها پله های ساخته شده از میکروسمنت یشتر محبوب می شوند. زیرا نگهداری آنها آسان ، مدرن و بسیار زیبا است. به لطف میکروسمنت ، می توانیم جلوه ای یکنواخت و زیبا روی پله ها و روی زمین به دست آوریم .

چرا مشتریان پله های میکروسمنت را انتخاب می کنند؟

Microcement پوشش تزئینی برتر برای کف و دیوار است. در واقع ، مشاهده کفپوش و دیوارهای پیوسته با روکش میکروسمنت در انواع اماکن تجاری بسیار معمول است. اما همچنین در حوزه داخلی ، این پوشش به دلیل ضد آب بودن و ضد لغزش بودن ، در بازسازی حمام و آشپزخانه محبوبیت فوق العاده ای پیدا کرده است.

اگرچه پله های میکروسمنت برای سهولت و سرعت بخشیدن به دسترسی به طبقات مختلف ساختمان مورد نظر طراحی شده اند ، اما از نظر بصری نیز یک عنصر طراحی قدرتمند هستند. در این مقاله ما همه چیز را که باید در مورد پله های میکروسکوپ بدانید ، مزایا ، انواع ، مناسب ترین رنگ ها ، نحوه درست ساختن راه پله میکروسمنت و یک سری نکات که به شما کمک می کند در این زمینه به یک متخصص واقعی تبدیل شوید را جمع اوری نموده ایم.

چرا مشتریان پله های میکروسمنت را انتخاب می کنند؟

مزایای پله های میکروسمنت

 1. اولین و مهمترین مزیت میکروسمنت ها در پوشش پله ها مناسب بودن آنها برای استفاده در محیط های داخلی و خارجی به دلیل مقاومت خوب در برابر شرایط جوی است.
 2. مزیت دیگر این روکش ها امکان تنظیم ویسکوزیته آنهاست. این مزیت باعث می شود تا با میکروسمنت گوشه پله ها را به طور کامل بپوشانید و پوششی یکنواخت و مناسب ایجاد می کند.
 3. میکرو سمنت در گروه پوشش ها با لغزش و سرخوردگی جزئی قرار دارد و بنابراین در استفاده از پوشش راه پله ،در کنار معیارهای زیبا شناختی و طراحی، پوشش های میکروسمنت برتری فنی نیز دارند.
 4. امکان تولید رنگ های مختلف میکروسمنت بر اساس دیگر المان های به کار رفته در ساختمان
 5. امکان ترمیم انواع راه پله ها، مانند پله های سیمانی، چوبی، موزاییک، سنگ و … به کمک میکروسمنت ها وجود دارد
 6. امکان اجرای آن ها با بافت های سنتی و شبیه چوب و سیمان

مزایای میکروسمنت عبارتست از:

 • تنوع بافت و رنگ
 • مقاومت سایشی بالا
 • مقاوم در برابر رطوبت و آب
 • مقاوم در برابر اشعه خورشید (برای فضاهای خارجی و نمای ساختمان)
 • مقاومت فشاری قابل ملاحظه
 • قابلیت اجرا در ابعاد بزرگ و بدون درز
 • قابلیت کشسانی بالا
 • استحکام بالا در برابر ترک
 • ویژگی خاص تمیز شوندگی در صورت ایجاد کثیفی و آلودگی بر روی آن

پله های میکروسمنت بسیار کاربردی هستند ، زیرا تمیز کردن آنها بسیار آسان است زیرا سطحی پیوسته و بدون اتصالات هستند که باعث می شود روند تمیز کردن هر مرحله سریع و آسان انجام شود. پله های میکروسمنت یک عنصر معماری بسیار متنوع هستند که به دلیل احساس ثبات ، وسعت و تمیزی که در آن ایجاد می شود ، عمدتا در طراحی داخلی استفاده می شود. با این حال ، به دلیل ظرافت ، شکوه و جلوه ای که دارد ، پوشاندن پله ها با میکروسمنت های بیرونی به طور فزاینده ای مد شده است.

انواع پله های میکروسمنت

امکانات طراحی که میکروسمنت برای پوشش پله ها دارد نامحدود است. در طبقه بندی ما ، دو عامل را در نظر گرفته ایم. در مرحله اول ، اینکه آیا مراحل پله های میکروسمنت بین دیوارها است یا خیر و نوع بالابرها. با این تمایز ، پله های میکروسمنت زیر را پیدا می کنیم:

پله های میکروسمنت بسته با دو دیوار ، پله های میکروسمنت بسته با یک دیوار ، پله های میکروسمنت بسته بدون دیوار ، پله های میکروسمنت باز با دو دیوار ، پله های میکروسمنت باز با یک دیوار ، پله های میکروسمنت باز بدون دیوار ، پله های ریزقطبی فرورفته در یک دیوار ، پله های میکروسمنت فرورفته بدون دیوار و پله های میکروسمنت با بستر مرکزی.

از کدام رنگ میکروسمنت برای پله استفاده شود؟

اگرچه خاکستری محبوب ترین رنگ برای پوشاندن راه پله ها با میکروسمنت است ، اما می توان از انواع رنگ ها برای ایجاد عنصر متمایز کننده در دکوراسیون خانه یا محل کار استفاده کرد. طیف گسترده ای از رنگ های میکروسمنت برای پله ها وجود دارد. اگر به دنبال دکوراسیونی جسورانه تر هستید ، از رنگ های خنثی برای طراحی مینیمالیستی و صنعتی گرفته تا رنگ های روشن تر. در مورد نوع میکروسمنت ، با کارشناسان ما در تماس باشید. شرکت مدرن سازان رادیس در زمینه فروش و اجرای ساز و کارهای خشک ساختمانی از جمله فایبرسمنت برد ، کناف کی پلاس ، کیپلاس و میکروسمنت فعال می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.